Obrazy magnesy wieszak

Obrazy magnesy wieszak

Obrazy magnesy i wieszak to kolejne przedmioty, które przygotowałam na wystawę ” Moje Hobby”.

Obrazy

Zawsze mnie fascynowały, szczególnie te w stylu retro. Dziewczęta w sukniach z falbankami, sielskie krajobrazy. Sama nie potrafię namalować takiego od a do zet. Wykorzystałam więc piękne papiery do decoupagu, które aż się prosiły by stworzyć w tej technice maleńkie arcydzieła. Na obydwu pojawiają się dziewczęta. Nazwałam je „Dziewczyna i róże” i „Dziewczynka z listem”

Dziewczynka z listem
Dziewczynka z listem
Dziewczyna i róże
Dziewczyna i róże

Magnesy

Magnesy zawsze się przydają, by nie zapomnieć o czymś ważnym. Oczywiście pojawiły się na nich motywy z mojego miasta z czasów stosunkowo odległych. Na użycie tej grafiki miałam oczywiście zgodę naszego Muzeum.

Magnesy z Solcem
Magnesy z Solcem

Kiedy dostałam propozycję na tę wystawę, myślałam sobie, że nie dam rady, co mogę pokazać innym.Krótko mówiąc – wielkie wątpliwości. Im bardziej jednak myślałam o tym, zaczęło się wszystko układać. Do głowy przychodziły różne pomysły, różne techniki. Teraz więcej jest przedmiotów decoupagowych, lecz w przygotowaniu z techniki scrapbookingu (Album na zdjęcia).

 

Moje miasto

W swojej twórczości po godzinach chciałam pokazać to, że jestem związana z miastem, w którym mieszkam od wielu lat, a znam je od dziecka. Stare pocztówki zawsze mają swój niepowtarzalny urok, dlatego taki obrazek pojawił się na wieszaczku.

 

Wieszak z pocztówką
Wieszak z pocztówką

 

Czy Wy również jesteście związani ze swoją małą ojczyzną ? Czy tworzycie również prace. które to odzwierciedlają?

One thought on “Obrazy magnesy wieszak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *